Czy plastry na odchudzanie pomagają?

idealna sylwetka

Dużo się mówi o różnych suplementach wspierających odchudzanie. Są to różne preparaty, które stosują osoby, chcące wrócić do prawidłowej wagi ciała. Czy ich stosowanie jest jednak skuteczne? Czy plastry na odchudzanie pomagają? Przyjrzyjmy się bliżej plastrom Sliminazer, o których można również poczytać na stronie producenta.

Jak działają plastry na odchudzanie

Plastry Sliminazer składają się z kilku warstw nasączonych substancjami pochodzenia naturalnego, które są uwalniane stopniowo do krwiobiegu przez naskórek. Przykleja się je na oczyszczoną i osuszoną skórę ramienia, a po upływie 12 godzin plaster musi zostać zmieniony na nowy. Jak zaznacza producent, ich zadanie polega na hamowaniu łaknienia, przyspieszeniu metabolizmu i spalaniu tkanki tłuszczowej. Te dane nie zostały jednak potwierdzone, dlatego trzeba traktować plastry Sliminazer, jako preparaty jedynie wspomagające w walce o szczupłą sylwetkę. Najlepszą odpowiedź na pytanie czy plastry na odchudzanie pomagają można uzyskać po kuracji. Wszelkie opinie zamieszczone na forach internetowych i stronach tematycznych mogą być tylko małą podpowiedzią i naświetleniem tematu plastrów Sliminazer.

Znajdują się w nich m.in. takie składniki, jak:

  • Ekstrakt z guarany – działa pobudzająco, poprawia samopoczucie dzięki zawartości kofeiny
  • Ekstrakt z jagód ACAI – Zawierają błonnik, który powoduje uczucie sytości.
  • L-karnityna – przyspiesza metabolizm, jest też antyoksydantem, eliminującym wolne rodniki. Oprócz tego, wpływa też na polepszenie samopoczucia.
  • Pieprz Cayenne – przyspiesza metabolizm i hamuje łaknienie. Jest źródłem beta-karotenu, witamin A i E oraz skutecznie rozgrzewa.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty – ułatwia zasypianie i przyspiesza metabolizm.

Trzeba jednak zapamiętać, że zdrowe odchudzanie to przede wszystkim stosowna, odpowiednio zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. Wszelkie suplementy są tylko niewielkim dodatkiem, który traktuje się jako preparaty wspomagające odchudzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Post