Dlaczego włosy nie rosną?

piękne włosy

Włosy są wizytówką każdego człowieka, nie tylko kobiet. Zadbane, lśniące, podatne na kręcenie, prostowanie, suszenie – są obiektem pożądania. Wysoce irytujący jest fakt, gdy nie chcą rosnąć. Tutaj pojawia się najważniejsze pytanie – dlaczego włosy nie rosną?

Na to pytanie trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Czasami odpowiedzialne są za to uwarunkowania genetyczne, a czasami te natury dermatologicznej. Nierzadko za taki stan rzeczy odpowiedzialna jest długotrwale niewłaściwa ich pielęgnacja. Tę może zapewnić preparat Grow Ultra. Źródłem problemu może być także nadmierne narażanie włosów na działanie wysokich temperatur. Zbyt częste prostowanie, kręcenie przy pomocy lokówki, lub suszenie gorącym powietrzem uszkadza cebulki włosów. W następstwie włosy nie chcą rosnąć.

Jest to powodem złości wielu Pań, którym marzy się długa, bujna fryzura. Stanowi ona marzenie osób w każdym wieku. Z długich włosów łatwiej zrobić efektowne upięcie, są synonimem piękna i estetycznego wyglądu. Z długimi włosami jest mniej problemów, niż z krótkimi, ponieważ te pierwsze można związać w kok lub kitkę. Niweluje się przy tym ryzyko przeszkadzania podczas ćwiczeń, czy codziennego funkcjonowania. Grow Ultra to środek, który wspomaga zagęszczanie włosów.

Za wolno rosnące włosy może odpowiadać również niedobór żelaza w organizmie. W przypadku kobiet wynika to z cyklu miesięcznego. Dlatego warto wykonać morfologię krwi, by stwierdzić ewentualne niedobory tego cennego składnika. By wyrównać poziom żelaza wystarczy wprowadzić do codziennego menu produkty takie jak: szpinak, jarmuż, czy herbatki z pokrzywy. Ziołowe preparaty mogą wspomagać zdrowy wzrost włosów i zachowanie ich zdrowego wyglądu na długi czas.

Porost włosów mogą wspomagać suplementy diety. Powstają najczęściej na bazie mieszanek ziołowych. Nie jest to przypadek, ponieważ to one mogą mieć najlepszy wpływ na kondycję włosów. Pozytywny wpływ nierzadko mają również kosmetyki, np. Grow Ultra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Post